Chorvatsko – Selce – Pavilony-hotel- SlavenPřeskočit na ceníky

Ubytování

Hotel a pavilony Slaven se nachází v centru městečka Selce cca 2 km jižně od města Crikvenice. Vlastní hotel má jen málo pokojů, je zde umístěna recepce a restaurace se zahradní terasou společná pro všechny pavilony. Pavilony se nacházejí ve vzdálenosti asi 100 metrů.

Jednoduše vybavené pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Pokoje v pavilonech mají balkon (naše CK nabízí pouze pokoje s balkonem).

Pláže jsou oblázkové a kemanité, vzdálené cca 100 až 300 metrů od objektu. Na pláži je malý tobogán. Hostů je k dispozici restaurace, aperitiv bar, taneční terasa s hudebními večery, snack bar, parkoviště.

Ke sportovnímu vyžití je možné využít tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty a další. Hostům jistě poslouží bohatá místní nabídka sportovních aktivit u hotelu a na pláži.

Ubytování je zajištěno v hotelových pavilonech, které jsou umístěny cca 100 až 200 metrů od hotelové restaurace.

Stravování

  • polopenze formou bohatých švédských stolů

Fotogalerie

CENY PRO POBYT S VLASTNÍ DOPRAVOU

Ceny jsou uvedeny na jeden den, klienti si mohou vybrat libovolný počet dnů ubytování. Nástup na ubytování v libovolný den (není nutná sobota). Minimální počet nocí od 29.6. do 7.9. je 5 nocí, v jiných termínech 3 noci.

Ceníky pro aktuální sezónu právě připravujeme. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.