Chorvatsko - Pirovac – Pokoje GulamPřeskočit na ceníky

Ubytování – poloha

Vila se nachází na kouzelném místě přímo na břehu moře na výběžku poloostrova ve staré historické části města Pirovac.Do centra města je to 250 m. V blízkosti jsou restaurace, obchůdky se základními potravinami – ovocem a zeleninou, zmrzliny a kavárny. V přízemí vily je veliká společenská hala, kde se podávají snídaně a konají se zde taneční večery. Možnost posezení při kávě a sladkém.

Pláž

  • je oblázková se stromy a pozvolným vstupem do moře

Skladba domu:

Vila má celkem 8 dvoulůžkových pokojů.
Pokoje i apartmán se nacházejí v 1. patře.

Pokoje:

  • všechny pokoje jsou dvoulůžkové, s vlastní koupelnou/WC, TV se satelitem, klimatizace,led­nice, balkon. K dispozici je společná kuchyně.

Vybavení

V ceně ubytování je: rozšířená snídaně, povlečení, 2 ručníky, toaletní papír na počátku pobytu, televize, úklid,klimati­zace,WIFI, parkování, spotřeba elektrické energie, teplé a studené vody,delegát na telefonu

Další informace

  • Možnost parkování před domem zdarma.
  • Malý pes povolen bez poplatku
  • Možnost stravování v centru města v restauracích.

Doporučujeme klientům přibalit aparáty a tablety proti komárům (v Chorvatsku není mnoho komárů, ale toto doporučení Vám píšeme, kdyby se náhodou některý objevil, je to pro pohodlí klientů, jinak tyto aparáty i tablety můžete zakoupit přímo v Chorvatsku v každé drogérie).

Fotogalerie

Termíny a ceník – rok 2018.

Ceníky pro aktuální sezónu právě připravujeme. V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.